Kapsuła czasu: nowa Łada przez 25 lat stała w garażu!
0 Flares 0 Flares ×

Coraz częściej pojawiają się w sieci informacje o kolejnych znaleziskach fabrycznie nowych samochodów, które ktoś ukrył w garażu i potem o nich „zapomniał”.

Tym razem w Odessie odnaleziono VAZ-2106, które przez ćwierć wieku stało zamknięte w garażu.

Według informacji podanych w rosyjskich mediach garaż należy do starszej pani, które świadoma swojego skarbu przez 25 lat trzymała samochód zamknięty pod kluczem.

Tak wygląda 25- letnia warstwa kurzu.

8_8

Kobieta zgodziła się na wizytę fotografa, ale pozwolenie na zrobienie zdjęć dostała tylko jedna osoba.

9_7

Licznik wskazuje, że auto ma przejechane zaledwie 1349 kilometrów!

8_9

Silnik o pojemności 1,3 litra i mocy 64 KM.

9_10

Co ciekawe samochód nigdy nie był czyszczony, ani uruchamiany. Tak więc stan techniczny może pozostawiać wiele do życzenia. Na pewno daleko mu do „lać paliwo i jeździć”.

20_2

Zachowała się również oryginalna książka serwisowa.

12_12

Na podwoziu pojawiła się oczywiście rdza. Na pewno trzeba będzie wymienić wszystkie elementy gumowe, elektrykę, pasy napędowe i płyny. Jeżeli ktoś oczywiście zechce te auta uruchomić.

10_14

Siedzenie zostały pokryte folią.

 11_15

 

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>