Jakie auta mógłby kupić Rydzyk za 20 mln złotych?
0 Flares 0 Flares ×

Posłowie klubu Prawa i Sprawiedliwości zgłosili, a Komisja Finansów Publicznych zarekomendowała poprawkę do budżetu państwa, w myśl której 20 mln zł miałoby trafić na dofinansowanie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, którą założył o. Tadeusz Rydzyk. Sprawdzamy jaki i ile samochodów mógłby kupić za te pieniądze Ojciec Dyrektor.

Skoda Fabia jest najpopularniejszym samochodem w Polsce. Od dłuższego czasu znajduje się na niezagrożonym pierwszym miejscu. W całym 2015 roku klienci indywidualni zarejestrowali w Polsce 5265 szt. tego modelu. Oznacza to wzrost aż o ponad 74 proc. w stosunku do roku 2014. Ceny nowej Fabii zaczynają się od 38 880 zł. Wydając całą kwotę Rydzyk stałby się właścicielem 514 sztuk tego samochodu!

http://www.autogaleria.hu

Na liście nie mogło zabraknąć Maybacha. Cena całkowita z podatkiem VAT zaczyna się od 560 500 zł. Z wyliczeń wynika, że w garażu znalazłoby się 35 sztuk tego modelu. Bez gwiazdy nie ma jazdy!

http://www.autogaleria.hu

Model Tesla S odnotował w USA największe wzrosty na rynku samochodów luksusowych. Sprzedano 26,5 tys modeli tego producenta. Być może Ojciec Radia Maryja mógłby się zainteresować ekologicznym transportem. Cena zaczyna się od około 280 tys. złotych. Suma wystarczyłaby na zakup 71 sztuk.

http://www.autogaleria.hu

Legendarny Ford Mustang zadebiutował w 2015 roku również w Polsce. Samochód został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Poznaniu. Cena to około 160 tys. zł. Rydzyk mógłby więc zakupić 125 sztuk tego musclecar’a.

http://www.autogaleria.hu

A teraz coś dla prawdziwego mężczyzny. Dartz Kombat – pancerny SUV. Jego ceny zaczynają się od około miliona złotych. Dwadzieścia sztuk w zupełności Ojcowi wystarczy!

_MG_7148

Już bez złośliwości.Za kwotę 14,3 miliona złotych Ojciec Rydzyk mógłby się stać właściciel oryginalnego samochodu Batmana! I jeszcze zostanie trochę grosza na kostium… 

sideview8

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>