VW New Beetle rat-rod truck: germański oprawca!
28 Flares 28 Flares ×

Kojarzycie Rost Styl? W skrócie polega on na spowodowaniu, że samochód pokryje się warstwą rdzy. Szalone? Życie jest za krótkie by jeździć nudnymi samochodami! W dzisiejszym odcinku przedstawiam Volkswagena New Beetle, którego modyfikacje spowodowały, że z nudnego „Niemca”, który wieczorami chodzi na piwo z kumplami i wraca punkt 21 do domu stał się bezwzględnym germańskim oprawcą!

Trzeba przyznać, że VW New Beetle prezentuje się całkiem przyjemnie. Pokryty warstwą rdzy został prowokacyjnie obniżony i osadzony na pneumatycznym zawieszeniu uzbrojonym w lśniące felgi. Co nie może ujść uwadze samochód został przerobiony na pick-upa. Czy można chcieć od niego więcej? Okazuje się, że tak!

VW New Beetle rat-rod truck

Pod maską pracuje niestety standardowy TDI, ale wnętrze i dopracowanie detali niwelują ten minus. Siedzenia pochodzą z Audi TT. Na pokładzie znalazły się również drewniane wykończenia, a tylna szyba została osadzona w drewnianej ramie.

Zestaw audio również daje radę. Odtwarzacz DVD nie jest może niczym nadzwyczajnym, ale 500 Watt przekona każdego. Wspomniane zawieszenie pneumatyczne umożliwia osadzenie całości 1,5 cala nad poziomem gruntu.

Samochody wykonane w Rost Style niesamowicie się prezentują. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie wszyscy rozumieją ten rodzaj motoryzacyjnej fanaberii. Weźmy pierwszy z brzegu przykład – Szczecin. Pieczołowicie przerobiony Peugeot stał się całkiem niedawno ofiarą… podpalacza, który myślał, że na ulicy stoi złom!

VW New Beetle rat-rod truck

VW New Beetle rat-rod truck

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>