Taksówki w stylu Mad Max! [Zdjęcia]
0 Flares 0 Flares ×

Wczoraj pojawiła się w oficjalnej sprzedaży gra, która mam nadzieję stanie się już wkrótce kultową. Chodzi oczywiście o tytuł „Mad Max”. Z tej okazji, na ulicach Seattle pojawiły się taksówki rodem z postapokaliptycznego świata. Przejażdżki odbywały się całkowicie za darmo! Zazdrość!

 

Koniec sierpnia, a dokładnie okres od 28 do 31 sierpnia stał w Seattle pod znakiem Mad Maxa. Warner Bros, wraz z firmą Uber zorganizowała rewelacyjną akcje promocyjną dla wszystkich użytkowników tego systemu. Co prawda samochody, które pojawiły się na ulicach nie były wiernymi replikami, ale trzeba przyznać, że zostały wykonane zgodnie z „normami” świata Mad Max.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia, trzeba przyznać, że mają rozmach! Jeżeli natomiast chcecie zobaczyć oryginalne samochody z filmu Mad Max, to znajdziecie je w tym artykule

006

 

005 003 002 001 008 009

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

1 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>