Co można znaleźć na nadmorskich straganach? | Moto Podróże
0 Flares 0 Flares ×

W tym roku, żeby dokarmić „produkt narodowy brutto” wybraliśmy się nad polskie morze, aby zakosztować jodu, spokoju i świeższej rybki. A ponieważ sezon urlopowy jeszcze się nie zaczął, niewielka nadmorska miejscowość, którą wybraliśmy, powitała nas wytęsknioną ciszą.

Budki z kepapami, kebabami i kebapami otworzyły swe podwoje dopiero pod koniec naszego pobytu, tak samo jak dziesiątki zbudowanych tylko na okres sezonu „hal targowych”, gdzie można było znaleźć dosłownie wszystko. Jedno z takich miejsc udało nam się odwiedzić. Przedzierając się przez tłumy rządnych konsumpcji wczasowiczów zrobiłem kilka zdjęć.

Zapewne każdy zastanawiał się kiedyś „czy jestem dinozaurem”. Ta książeczka poprzez proste do zapamiętania hasło „dotknij i poznaj” pozwolić odkryć meandry naszego pochodzenia.

IMG_2045

 

Obraz jak z horroru. Dziesiątki lalek, laleczek przykrytych warstwą wszechobecnego kurzu.

IMG_2046

Na sławie Iron Mana wielu superbohaterów próbuje uszczknąć coś dla siebie… 

IMG_2047

Wiecznie młodzi i wiecznie na topie? Już za kilka złotych można stać się właścicielem super zestawu w skład którego wchodzą cztery ołówki i tyleż samo przypinek!

IMG_2048

Natomiast nieco dalej, obok plasteliny (która prawdopodobnie była najlepszym z towarów w tym sklepiku) są kubki z wizerunkiem głównych bohaterów z filmu Avatar.

IMG_2049

 

 

Kask stylizowany na niemiecki hełm. Niestety wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. 

IMG_2050

W takim miejscu jak to nie mogło zabraknąć torebek. 

IMG_2051

Zawsze marzyłem o tym, żeby z nad morza przywieźć czajnik. Albo brytfannę do pieczenia kaczki. Mój znajomy kierowca rajdowy zawsze z wakacji przywozi do domu kupione gdzieś okazyjnie narzędzia. Ja więc mógłbym pójść w AGD.

IMG_2052

Słuchawka prysznicowa również znalazła się w ofercie dla plażowiczów. 

IMG_2053

Taśma miernicza…

IMG_2054

Jak widać, w nadmorskich miejscowościach dolar znacznie stracił na wartości…

IMG_2055

Ot portfel jak każdy inny. Ten dodatkowo prezentuje scenkę rodzajową.

IMG_2057

Coś dla fanów filmu Titanic i Leonarda Di Caprio.

IMG_2058

 

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>