Mercedes Pickup 300TD El Camino | Znalezione
0 Flares 0 Flares ×

Serwisy aukcyjne to kopalnia unikatowych modeli i istny raj dla wszystkich miłośników motoryzacji. Ty razem odwiedzimy portal Ebay, gdzie pojawił się dość nietypowy samochód.

Mercedes Pickup został wykonany w stylu Chevroleta El Camino i jak twierdzi sprzedający jego stan jest wprost idealny. Samochód został wystawiony do licytacji i obecnie jego cena znajduje się na poziomie nieco ponad 8 tys. dolarów.

Samochód jest wyposażony w hydrauliczne tylne zawieszenie, a we wnętrzu króluje niebieski welur i fotele Recaro.

Mercedes Pickup 300TD El Camino ma 35 lat i na liczniku prawie 150 tys. mil.

Nie mnie oceniać wizje artystyczne twórcy tego niemiecko-amerykańskiego mezaliansu, niemniej jednak trudno mi zaakceptować, że klasyczny W123 musiał oddać swoje życie, aby przepoczwarzyć się w coś podobnego. Samo wykonanie jest jednak poprawne i z drugiej strony miło popatrzeć na wizje, której udało się dotrwać do końca okresu tworzenia. Jednym słowem „co kto lubi”.

019 018 015 008 009 006 005 003 002 004 001 007

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>