Zbudował SUVa ze złomu | Znalezione
0 Flares 0 Flares ×

bizon

Nasi przyjaciele ze Wschodu nie przestają zadziwiać. Tym razem padło na mieszkańca Kijowa, który postanowił spełnić swoje marzenie i z zebranych części zbudował potężnego SUVa. Nazwał go BIZON

Samochód wygląda niesamowicie. Jest potężny, masywny i wyróżnia się na tle swoich „braci mniejszych”. Całość zostało osadzona na podwoziu ciężarówki GAZ-66, pod maską znalazł się 137- konny diesel pochodzący od chińskiego Dongfenga natomiast napęd przekazywany jest za pomocą 5- przekładniowej skrzyni biegów.

Do budowy nadwozia tego potwora konstruktor użył części pochodzących z kilku modeli. Drzwi zostały zaadaptowane ze starego Volkswagena Passata, przednie światła pochodzą z Audi A8, tylne także od Passata.

Panel przedni, osłona chłodnicy, przednie i tylne błotniki zostały wykonane ręcznie. Samo nadwozie zostało osadzone na ramie ukształtowanej z rur.

Przednia i tylne szyby zostały zrobione na zamówienie. Auto jest 9- miejscowe.

 

19 15 18 16 14 12 13 11 10 09 05 08 07 06 04 03 02 (1)

 

 

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>