BMW M3: najniższe na świecie?
0 Flares 0 Flares ×

bmw

Niski, mocny i niski. To trzy przymiotniki, które definiują tą M3. W domyśle pozostają zarwane noce, ciężka praca i walka o każdy detal. Ale czym byłby świat bez ludzi, dla których życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi samochodami?

Amir Allahyar pochodzi z Kaliforni. W swoim życiu popełnił kilka błędów. Jednym z nich było całkowite oddani się modelom spod znaczka VW. To pierwsze BMW w jego historii. Panie i Panowie przedstawiam Wam M3 z 2001 roku made in Amir.

Ten 23- letni artysta postanowił, że jego BMW będzie czymś innym, czymś wyjątkowym, czymś niebieskim. Pod maską znajduje się oczywiście 3,2- litrowy S54, który sam w sobie daje sporego kopa. Pomimo tego auto zostało zachipowane.

Celem nie była jednak moc, ale stworzenie najniższej M3 w historii. Auto zostało wyposażone w pneumatyczne zawieszenie, a koła zostały osadzone na białych felgach Varrstoen w rozmiarach 19×9,5 „i 19×10,5″. Rozmiary opon są również imponujące: 215/35/19 i 235/35/19.

Zmiany zewnętrzne są w sumie minimalne i zachowują estetykę M3. Z drugiej strony auto jest tak nietuzinkowe, że nie można nie zwrócić na niego uwagi. Mazel tov!

bmwbmwbmwbmwbmwbmw

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>