Podwójne kłopoty gościa z Newady
0 Flares 0 Flares ×

Hot Rod

„Matko Przenajświętsza, z jakiego bądź kościoła” – zwykła mówić moja babcia. Mi przychodzi do głowy tylko klasyczne O K@#WA!

Co jest lepsze od jednej V8 o pojemności 4,6 litra? Dwie V8! Dzisiaj przedstawiam to, co powstało z pomieszania odrobiny szaleństwa i kilku metrów rur.

Hot Rod

Gordona Tronson zbudował hot roda Double Truble nie mając żadnego planu i obliczeń. Nazwa tego potwora nawiązuje do układu dwóch V8. Silniki pochodzą z Forda i mają 4,6 litra każdy. Ten szalony zestaw W16 generuje 1200 KM i zapewniam Was, że nieznane mu są normy emisji spalin.

Nadwozie to nieco zmodyfikowana karoseria Forda T. Została osadzona na ramie zbudowanej z 1,5 calowych rur.

Od dzisiaj jestem największym fanem Gordona Tronson, a jak ktoś zna większego to znajdę go i zakopię za garażem! Gość ewidentnie zasługuje na swoje miejsce przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. I to obok Bogusia Lindy.

Hot Rod

Hot Rod

Więcej w filmie:

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>