Brazylijczyk postanowił pochować swojego Bentleya
0 Flares 0 Flares ×

 

Pogrzebany Bentley

Podczas gdy biedni Egipcjanie chowali biednych zmarłych po prostu na pustyni, bogatsi odchodzili z tego padołu w bardziej wykwintny sposób, gromadząc wokół swojego ciała artefakty potrzebne do życia pozagrobowego. Podobnie pragnie postąpić niejaki Chiquinho Conde Scarpa.

Brazylijczyk chciałby cieszyć się ze swego samochodu także po śmierci. Chiquinho Conde Scarpa postanowił więc, że wyprawi Bentley’owi Continental Flying Spur… pogrzeb w swoim ogródku. Auto ma na niego czekać, aby – gdy nadejdzie czas – rozpocząć wspólnie podróż w zaświaty…

Postanowiłem zrobić jak faraonowie. Pogrzebię swój ukochany samochód w moim ogrodzie. Mój skarb w moim pałacu

Cóż… Proponuję, aby Brazylijczyk wykorzystał łopatę w bardziej użyteczny sposób i po prostu porządnie walnął się nią w łeb. Chociaż z drugiej strony kto bogatemu zabroni?

Pogrzebany Bentley

Na zdjęciach widać, że Scarpa osobiście wykopał grobowiec na tyłach swojego domu w Sao Paulo. Nie omieszkał także poinformować o tym na swoim Facebooku.

The following two tabs change content below.
Prywatnie wielki miłośnik czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech. Uważam, że nie ma brzydkich i złych samochodów, ale życie jest zbyt krótkie, by jeździć nudnymi modelami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>